Kampioenschappen

Nederlandse Kampioenschappen

Teams

Heren: 1967, 1969

Dames: 1964, 1980, 1981, 1982, 1983, 1985

Jongens: 1967, 1978, 1997, 1999, 2001, 2005, 2013

Meisjes: 1982, 1985

 

Individueel

Heren senioren

Bert van der Helm: 1966, 1967, 1968, 1969, 1971, 1972, 1973, 1974, 1976, 1977, 1979, 1980

Dames senioren

Mirjam Hooman-Kloppenburg: 1990

Jongens junioren

Ewout Oostwouder: 2010; Simon Goessens: 2006; Sjoerd Meijer: 1981; Patrick Swier: 1980; Frits Kantebeen: 1977; Anton Will van Zoelen: 1967, 1969, 1970

Meisjes junioren

Kim Vermaas 2013; Stephine van Gennip, 1980; Sandra de Kruijff, 1976

Jongens aspiranten

Olivier Altenburg 2006; Simon Goessens 2003; Sjoerd Meijer 1979

Meisjes aspiranten

Kim Vermaas 2010, 2011; Patricia de Groot 1984; José Bakker 1983; Ellen Bakker 1982

Jongens pupillen

Simon Goessens 2000; Sjoerd Meijer 1978

Meisjes pupillen

Kim Vermaas 2008, 2009; José Bakker 1981, 1982

Jongens welpen

Bader LFatmi 1994

Meisjes welpen

José Bakker, 1980

 

Dubbel

Heren dubbel senioren

Patrick Swier (met Hans Lingen) 1983; Bert van der Helm (met René Hijne) 1982; (met Han Gootzen) 1980,  (met Nico van Slobbe) 1978; Bert van der Helm/Anton-Will van Zoelen 1977;Bert van der Helm (met Nico van Slobbe) 1972, 1974; Gerard Bakker sr/Bert van der Helm 1970; Ed van den Berg (met Frans Schoofs) 1967; Gerard Bakker sr/Bert van der Helm 1966; Gerard Bakker sr (met Jaap van Hummel) 1961

Dames dubbel senioren

Kim Vermaas (met Britt Eerland) 2015; Floor Tebbe (met Dong Li) 1999; Patricia de Groot (met Emily Noor) 1988; Sandra de Kruijff (met Bettine Vriesekoop) 1976, 1977, 1978, 1979, 1980, 1981, 1982, 1983

Gemengd dubbel senioren

Kim Vermaas (met Rajko Gommers) 2015, 2017, 2018; Mirjam Hooman-Kloppenburg/Gerard Bakker jr 1990;

Gerard Bakker jr (met Bettine Vriesekoop) 1985, 1986; Sandra de Kruijff/Patrick Swier 1983;

Patrick Swier (met Bettine Vriesekoop) 1982;Bert van der Helm (met Ine Willems) 1980;

(met Mieke Artz) 1977,  met (Aukje Wynia) 1970; Ellen Kort/Bert van der Helm  1966, 1967, 1969

Jongens dubbel junioren

Ids van der Werf / Tiis van der Werf 2015; Olivier Altenburg/Thomas Bénit 2009; Simon Goessens/Steffen Greup 2006; Peter Paul de Vrind (met Jos Verhulst) 1985; 1981;  1982 Sjoerd Meijer (met Robert de Groot) 1981; Sjoerd Meijer (met Henk van Spanje)1980

Meisjes dubbel junioren

Kim Vermaas (met Nikki Eerland) 2013; Patricia de Groot (met Gerdie Keen) 1986, 1987

Jongens dubbel aspiranten

Simon Goessens/Pim Mostert  2001; Sjoerd Meijer (met Henk van Spanje) 1979; Patrick Swier (met Erik van Rossum) 1978

Meisjes dubbel aspiranten

Kim Vermaas (met Marieke van der Kamp)  2011; Floor Tebbe (met Wendy Snijders) 1995; Patricia de Groot/José Bakker 1984; Ellen Bakker (met Claudia Verschoor) 1982; Stephine van Gennip (met Vivian Blanckaert)1978

Jongens dubbel pupillen

Pim Mostert (met Freddy Gan) 1999

Meisjes dubbel pupillen

Kim Vermaas (met Vienna Pasmans) 2009, (met Nikki Eerland) 2008; Patricia de Groot (met Gerdie Keen) 1982, 1983

Jongens dubbel welpen

Pim Mostert/Steven van den Berg 1997

Meisjes dubbel welpen

Patricia de Groot (met Gerdie Keen) 1981; José Bakker (met Barbara Fassotte) 1980