Clubkampioenschappen en BBQ: een geslaagde verenigingsdag
Op zaterdag 20 juni stonden de jaarlijkse clubkampioenschappen van Scylla op het programma. Onder toeziend oog van organisator Hans van Marwijk gingen jeugd en senioren gezamenlijk van start. Hoewel het deelnemersveld dit jaar iets kleiner was – mogelijk speelde de WK-wedstrijd later die avond daarin een rol – werden er volop leuke en sportieve wedstrijden gespeeld.
Na een heerlijke lunch, verzorgd door Regina van Marwijk, werden de kampioenschappen voortgezet in aparte jeugd- en seniorenpoules.
Bij de jeugd stond een spannende finale tussen Yannick van der Haven en Pim van Tricht op het programma. De twee waren enorm aan elkaar gewaagd en maakten er een prachtige wedstrijd van. Uiteindelijk trok Yannick aan het langste eind en mocht hij zich clubkampioen noemen. Tian en Sam eindigden als gedeeld derde.
Bij de senioren was het deelnemersveld groter en liep de speelsterkte wat verder uiteen, waardoor zowel spannende als overtuigende wedstrijden te zien waren. In de finale namen Mads Oomen en Jitte de Klerk het tegen elkaar op. Net als vorig jaar bleek Mads de sterkste en mocht hij zich opnieuw clubkampioen van Scylla noemen. De jonge ‘senioren’ Pepijn en Mathijs legden beslag op de gedeelde derde plaats.
Na afloop werden alle kampioenen van het voorjaarsseizoen nog eens in het zonnetje gezet. Vervolgens werd de dag in een gezellige sfeer afgesloten met de jaarlijkse BBQ en het kijken van de wedstrijd Nederland – Zweden. Dankzij alle vrijwilligers en deelnemers kijken we terug op een zeer geslaagde verenigingsdag.

