Gepromoveerd Heren 2 verslaat favoriet
Het net gepromoveerde Scylla 2 is erg goed uit de startblokken gegaan met een overwinning op favoriet Tempo-Team. Dat in de uitwedstrijd de tegenstander met twee invallers optrad, hielp enigszins mee. Desondanks: hoera!
Nieuwe aanwinst Charalambos Tsissios – bij Scylla komen de talenten gewoon spontaan binnenlopen – ging uitstekend van start in zijn eerste wedstrijd in Nederland met twee winstpunten, hoewel hij dan weer de vaste kracht Jelle Rhee versloeg maar van de op papier veel zwakkere invaller David de Gilder verloor. Tafeltennis blijft een onvoorspelbaar spelletje.
Overwinning: 7-6
Michiel en Esmee sloegen eveneens twee punten binnen, en Jacques zorgde voor het zevende punt en daarmee de overwinning. Het had zelfs nog wat mooier kunnen zijn, maar het ongeoefende dubbel Michiel/Charambalos ging enigszins onfortuinlijk met 12-14 in de vijfde ten onder.
Een uitstekende start!
Thomas Gerkrath