Heren 2 blijft op kampioenskoers

Het tweede team van Scylla houdt zich op het kampioenschap in de derde divisie dankzij een mooie 9-4 overwinning in Ede, waarmee de voorsprong op de nummer 2 íets minder krap werd.

Alex verloor in Ede pas zijn tweede wedstrijd van het seizoen, maar het hadden er ook zomaar twee verliespartijen kunnen zijn, want hij sleepte in de openingswedstrijd een razend spannende vijfsetter maar nét binnen: 9-11 / 11-8 / 9-11 / 11-9 / 10-12. Veel krapper wordt het niet. Alex heeft echter al vaak bewezen over een goede mentaliteit te beschikken.

Twee op dreef
Michiel was deze wedstrijd weer goed op dreef na een wat mindere dag tijdens de laatste thuiswedstrijd. In Ede won hij alle drie zijn potjes, twee keer in vieren en een keer in drieën, dus daar was weinig op af te dingen.

Jacques was de vorige thuiswedstrijd eveneens wat van slag, vrij letterlijk, maar ook hij revancheerde zich prima: hij scoorde drie belangrijke punten, waarvan er eentje ook al een zeer spannende vijfsetter was (13-11 voor Jacques in de laatste game).

Zoveelste keer
En deze keer had Ossie het zwaar, in tegenstelling tot vorige week. Hij verloor twee keer in vieren, en in zijn laatste wedstrijd moest hij voor de zoveelste keer na een 2-0 voorsprong de tegenstander feliciteren. [Wie wil weten hoevéél keer precies kan het Ossie vragen: hij houdt het nauwgezet bij. – red.]

Kraker: zaterdag 2 november 2024, 15.00 uur
Enfin, Alex en Michiel wonnen het dubbel in drieën en bepaalden daarmee de eindstand op 9-4. Achtervolger Hilversum won met 8-5 van Amstelveen, zodat de voorsprong van Scylla nu maar liefst 4 punten is. En voorlopig is het onderling resultaat gunstig. Zaterdag 2 november 2024, 15.00 uur, is de kraker tegen Hilversum. Komt dat zien!

 

Thomas Gerkrath

Foto: Wim de Leeuw

No Replies to "Heren 2 blijft op kampioenskoers"